Materiał Promocyjny

 • Tyle atrakcji tak blisko. Odkryj narciarski hit Tyrolu

  Tyle atrakcji tak blisko. Odkryj narciarski hit Tyrolu

  SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental to narciarska perła, która z tradycji i nowoczesności bierze to, co najlepsze. W jednym z największych, najnowocześniejszych, a przede wszystkim najbardziej ekologicznych ośrodków narciarskich na świecie odkryjecie piękno i niezwykłość Tyrolu.

  Materiał Promocyjny
 • Idzie o krok dalej, wyprzedza branżę. Przyspieszenie i doznania z jazdy samochodem elektrycznym bez potrzeby ładowania

  Idzie o krok dalej, wyprzedza branżę. Przyspieszenie i doznania z jazdy samochodem elektrycznym bez potrzeby ładowania

  Wybierając samochód elektryczny, każdy zwraca uwagę na coś innego. Jedni chcą go mieć ze względu na innowacyjność, drugich przyciąga potencjalna oszczędność. Jeszcze inni zwracają uwagę na ekologiczny aspekt aut elektrycznych. A gdyby tak pójść krok dalej, mieć samochód zelektryfikowany, który jednocześnie nie jest klasycznym "elektrykiem", ale i nie hybrydą?

  Materiał Promocyjny
 • Największy teren narciarski w Karyntii łączy austriacką przytulność, włoski relaks i słońce
 • Dokąd na narty całą rodziną? Ośrodek klejnot czeka w Tyrolu

  Dokąd na narty całą rodziną? Ośrodek klejnot czeka w Tyrolu

  Różnorodne trasy narciarskie, gościnne schroniska, urokliwe alpejskie wioski i atrakcyjne oferty dla rodzin sprawiają, że Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau cieszy się opinią jednego z najbardziej przyjaznych rodzinom ośrodków narciarskich w Tyrolu.

  Materiał Promocyjny
 • 116 111 to najlepiej znany młodzieży numer telefonu zaufania w Polsce, kojarzony z konkretną, skuteczną pomocą
 • Kartki z życzeniami wysyłamy od 1843 roku! Kogo na nich na początku nie było? Świętego Mikołaja!
 • 'Kto tu nie mieszka albo nie był tu na dłużej, ten tak naprawdę niczego nie rozumie'
 • Podaruj swojemu dziecku prawdziwą zimę. Jest bliżej, niż myślisz

  Podaruj swojemu dziecku prawdziwą zimę. Jest bliżej, niż myślisz

  Serce Alp, jak nazywany jest ten region przez samych Tyrolczyków, to synonim wszystkich największych zalet zimy. Aż pięć z ośmiu dostępnych dla narciarzy lodowców w Austrii znajduje się w Tyrolu. Mekka wielbicieli sportów zimowych ma do zaoferowania pełen pakiet emocji i widoków nie tylko doświadczonym narciarzom, ale także osobom, które dopiero zaczynają zimową przygodę. Tyrol poleca się szczególnie najmłodszym, dla których pobyt w regionie będzie niezapomnianym przeżyciem. Tyrol to także atrakcyjne rabaty dla rodzin, świetna kuchnia i wiele atrakcji poza stokami!

  Materiał Promocyjny
 • Kiedyś w sieci było sporo nigeryjskich książąt. Dziś królują wojskowi i astronauci. Jak Polacy dają się złowić na phishing

  Kiedyś w sieci było sporo nigeryjskich książąt. Dziś królują wojskowi i astronauci. Jak Polacy dają się złowić na phishing

  Zagrożenia cyfrowe przybierają różne formy. Najłatwiej w sieci natknąć się na phishing. Przestępcy przekonują nas, że musimy odblokować konto w banku, dopłacić, by otrzymać paczkę. Kuszą szybkim zyskiem, tanim smartfonem, błyskawiczną zapłatą za przedmiot wystawiony w sieci. Pomagają im nasze słabości. Bo to człowiek, nie technologia, zazwyczaj bywa najsłabszym ogniwem w łańcuchu zabezpieczeń, które mają nas chronić. Najlepiej wiedzą o tym ci, którzy patrolują najciemniejsze zakątki internetu i tworzą specjalną tarczę, która chroni przed atakami.

  Materiał Promocyjny
 • Więcej jazdy na nartach, mniej czasu na wyciągach. Wszystkie zalety Schladming-Dachstein
 • Kompetencje przyszłości. W 2021 roku pojawiły się w 34 proc. ogłoszeń o pracę. W Wielkiej Brytanii - w 80 proc.

  Kompetencje przyszłości. W 2021 roku pojawiły się w 34 proc. ogłoszeń o pracę. W Wielkiej Brytanii - w 80 proc.

  Szkoła Kodowania dla tych, którzy sami nie mogą opłacić kursu programowania, projekt MakerWoman dla kobiet, które chcą poszerzyć kompetencje wymagane przez nowoczesny rynek pracy, oraz YouthLab - dla młodych tworzących profesjonalne portfolio. Inicjatywy Orange Digital Center umożliwiają rozwój kompetencji przyszłości każdemu, kto zechce po nie sięgnąć.

  Materiał Promocyjny
 • 'Wszystko, co najlepsze w Alpach'. Rozległe zbocza lodowca, wyzwania i wyścigi
 • Jeździć na nartach można wszędzie. Ale tutaj naprawdę warto

  Jeździć na nartach można wszędzie. Ale tutaj naprawdę warto

  Promienie słońca oświetlające ponad pół tysiąca kilometrów tras, tony śniegu na zboczach i wspaniałe, mroźne powietrze. Warunki tak piękne, że narty właściwie same jadą! W austriackim Zillertalu zimowy urlop nabiera nowego znaczenia.

  Materiał Promocyjny
 • Dolina Zillertal. Tutaj przebywanie na łonie natury staje się prawdziwą rozkoszą
 • Telefon zaufania 116 111 pomoże dzieciom i młodzieży z Ukrainy przebywającym w Polsce

  Telefon zaufania 116 111 pomoże dzieciom i młodzieży z Ukrainy przebywającym w Polsce

  Fundacja Orange wspólnie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę uruchamia dyżury w języku ukraińskim w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Telefon, prowadzony od ponad 13 lat, rozszerza swoją ofertę pomocy. Dla wielu młodych ludzi, którzy przybyli z Ukrainy do Polski po wybuchu wojny, rozmowa w ojczystym języku z psychologiem może być dużym wsparciem w radzeniu sobie z trudem nowej sytuacji i z tęsknotą za bliskimi. Rozmowy poprowadzą psycholożki, które także przyjechały tu z ich rodzimego kraju.

  Materiał Promocyjny
 • Rajski półwysep. Słońce i morze to niejedyny powód, aby odwiedzić Istrię
 • Smart biznes potrzebuje smart rozwiązań. Czas na nowoczesne podejście do zakupów

  Smart biznes potrzebuje smart rozwiązań. Czas na nowoczesne podejście do zakupów

  Kupujemy mądrzej i kupujemy też z roku na rok coraz więcej. Handel rozwija się bardzo dynamicznie i na dodatek zmienia się na naszych oczach. Jeszcze 10 lat temu byłoby nie do pomyślenia choćby płacenie za zakupy telefonem. Rewolucja odbywa się tu i teraz. Rośnie też rola nowych technologii w handlu.

  Materiał Promocyjny
 • Nazwa dolegliwości nie brzmi może groźnie, ale ciężkich nóg nie należy lekceważyć

  Nazwa dolegliwości nie brzmi może groźnie, ale ciężkich nóg nie należy lekceważyć

  Każdy krok wymaga wysiłku, nogi są ciężkie jak kłody drewna i tak opuchnięte, że ledwie udaje się zdjąć buty, a o ich ponownym założeniu nie ma co marzyć. Jedyne, co można zrobić po przyjściu do domu, to czekać, aż to straszne zmęczenie minie. Tak wygląda każdy dzień osób cierpiących na pewną niezwykle adekwatnie nazwaną przypadłość - zespół ciężkich nóg.

  Materiał Promocyjny
 • Gra może uczyć, wzmacniać, ale przede wszystkim granie to wspólnie spędzony czas na dobrej zabawie
 • Piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, relaks nad jeziorem. W regionie Ausseerland Salzkammergut nuda nie grozi