Redakcja
Nowy serwis weekend.gazeta.pl (fot. Materiały prasowe)
Nowy serwis weekend.gazeta.pl (fot. Materiały prasowe)

Publikowanie wymagających czasu i skupienia jakościowych treści w dobie skrolowania obrazków na smartfonie? Wiele osób powie, że to pomysł szalony i z góry skazany na niepowodzenie. My jednak wiemy, że to nieprawda. Pogłębione materiały zawsze znajdą grupę zaangażowanych odbiorców, również online, czego najlepszym dowodem jesteście Wy - czytelnicy Weekendu.

Weekend.gazeta.pl był pierwszym magazynem na polskim portalu, który zaproponował czytelnikom długie treści – reportaże, pogłębione wywiady, wnikliwe teksty o trendach i nowych zjawiskach. W tym roku kończy siedem lat i nigdy nie miał tak dużej widowni. I to właśnie dla Was zmieniamy się na lepsze.

Zapraszamy na nowy serwis weekend.gazeta.pl, który umożliwia sprawne i intuicyjne poruszanie się po treściach – tych najnowszych i archiwalnych. Oprócz nowej, przejrzystej szaty graficznej dodaliśmy nowe działy i nawigację, dzięki którym bez problemu znajdziecie ulubione reportaże lub cykle tematyczne. Na serwis zapraszamy oczywiście w weekendy, ale zaglądajcie do nas też w tygodniu. Każdego dnia znajdziecie coś nowego. Dla Waszej wygody odświeżyliśmy też wygląd samych artykułów. Mamy nadzieję, że dzięki czytelnemu układowi tekstu, pięknym, wielkoformatowym zdjęciom, ramkom z dodatkowymi informacjami lektura magazynu stanie się nie tylko wygodniejsza, ale również przyjemniejsza.

Zobacz wideo

Rozwijamy się też redakcyjnie. Wiemy, jak bardzo lubicie intrygujące historie, rozmowy z bohaterami, którzy może nie zawsze mają wielkie nazwiska, ale zawsze coś treściwego do powiedzenia. Takie materiały nadal będziecie regularnie znajdować w Weekendzie. Nowością będą teksty z kategorii „Odpocznij”. Będziemy opisywać w nich, jak i gdzie wypoczywać ciekawie i efektywnie, po pracy, w weekendy i na dłuższych wyjazdach. W magazynie będzie też więcej ekologii (zajrzyjcie do zakładki „Zagrajmy w zielone”) oraz niezwykłych historii zwyczajnych przedmiotów (cykl „Historia w rzeczy samej”). W najbliższym wydaniu rozpoczniemy też cykl rozmów o miłości.

Od początku istnienia magazynu konsekwentnie śledzimy wasze opinie, analizujemy komentarze dotyczące publikowanych tekstów. Teraz chcemy być jeszcze bliżej Was. Jeżeli znacie historię, którą chcecie się z nami podzielić, piszcie na adres: redakcjaweekend@agora.pl

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, że nowy Weekend.gazeta.pl spełni Wasze oczekiwania. A poniżej poznajcie zespół, który przygotowuje magazyn.