Tym razem gościem podcastu "Miłość i Swoboda" jest Olaf Lubaszenko. Aktor, którego możemy właśnie oglądać w filmie "Miłość jest wszystkim" (w kinach od 23 listopada), opowiedział o tym, jak ważną rolę odgrywa w jego życiu uczucie. - W gruncie rzeczy miłość jest wszystkim, bo wszystko jest poszukiwaniem miłości - uważa Olaf Lubaszenko. - Teatr jest bardzo ważny, ale nie najważniejszy - przyznaje.
Lubaszenko mówi tez o pracy nad sobą. I o czasie, gdy po latach ciekawych propozycji, pojawiła się pustka. - Doszedłem do wniosku, że nie jest tak dlatego, że ktoś mnie nie lubi, tylko skoro to jest któryś rok z rzędu, to muszę poszukać przyczyny w sobie - opowiada.
Posłuchajcie całej rozmowy.
Angelika Swoboda. Dziennikarka Weekend.Gazeta.pl. Zaczynała jako reporterka kryminalna w "Gazecie Wyborczej", pracowała też w "Super Expressie" i "Fakcie". Pasjonatka psów, mądrych ludzi, kawy i sportowych samochodów.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś do końca nasz artykuł. Jeżeli Ci się podobał, to wypróbuj nasz nowy newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.