Iwona Woźniewska i jej 'bąble'

Iwona Woźniewska i jej 'bąble' (fot. Archiwum prywatne)

młoda polska

Iwona i bąble z "nowego Bronksu"

Kontrola zabija zaufanie i komunikację. A bierze się z lęku. Jeśli mamy go w sobie pełno, sięgniemy po kontrolę - mówi Iwona Woźniewska. Oprócz pracy działaczki i animatorki jest przede wszystkim terapeutką. A w tej roli boli ją jedno: kiedy słyszy, że młodzi za swoje emocje są karani.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (75)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dobrylos

  Oceniono 9 razy 1

  Młodzi nie są głupi , ale są ogłupiani ...przedewszystkim przez ksiezy i katechetów wciskanymi im na lekcjach religii, niepotwierdzonymi naukowo bredniami którymi podwaza sie to co nauka potwierdza....a to u dzieciaków rodzi problemy z rozeznawaniem prawdy i fałszu, co rzutuje na dalsze ich zycie.

 • carolina_reaper

  Oceniono 2 razy 0

  Youth pointy? Nie dosyc, ze kaczory zamienily Polske w Kaczy Dol, to gazeta.pl zamienia jezyk polski w kaczy kwak, jak wam pismaki nie wstyd?!

 • no.idea.pro

  Oceniono 2 razy 0

  Zakuwanie na pamięć w polskiej szkole jest w dużej mierze wynikiem tradycji i lenistwa nauczycieli. Jeden każe uczniom wykuć na pamięć życiorys Kopernika (najlepiej na wczoraj), inny weźmie ich na wycieczkę do Torunia. To jego wybór. Podstawą programowa nie narzuca nic więcej poza "życie i dzieło Kopernika"

 • kletos

  Oceniono 4 razy 0

  czy Pani ma męża ?

 • leninnus

  Oceniono 5 razy -1

  Ta, najlepiej róbta co chceta i wspólnie naćpać się w kreatywnymi. Zamiast tych bzdur do kościoła, na pielgrzymkę, oraz do książek. Wspólna modlitwa rodziców i dzieci. To są środki wychowawcze. Trzeba budować silną rodzinę, być przykładem i autorytetem dla dzieci a nie kumplem. Nie mogę słuchać bredni jakoby świat dorosłych był archaiczny. Komunały na poziomie licealistki i jej pamiętniczka. Że doświadczenie jest nic nie warte?? Co za bzdura - kto nie ma doświadczenia ten nie zna życia, ten nic nie wie. I tak można by każde zdanie z tego żenua artykułu niszczyć. P

 • no.idea.pro

  Oceniono 3 razy -1

  Postawa rodziców i dorosłych, którzy nie słuchają młodych, wszystko wiedzą lepiej i skóra im cierpnie na słowo "kreatywność" to zwykłe lenistwo umysłowe i frustracja własnym życiem na zasadzie "mnie się nie udało, to nie oczekuj, że tobie się uda". Dzięki temu nie czują się tak marnie sami że sobą.

 • sselrats

  Oceniono 4 razy -2

  Polacy nie mają swojego języka i tak sztukują...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX