Milosz Jaguszewski

Milosz Jaguszewski (fot. Krzysztof Nowosielski)

młoda polska

Postanowił zostać kardiologiem po tym, jak jego tata miał zawał. Mówi: "Lekarz pełni służbę, a jego gabinet to nie fabryka"

Dr hab. Miłosz J. Jaguszewski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego to jeden z najwybitniejszych na świecie specjalistów od leczenia złamanego serca. Ale nie chodzi tu o miłosny zawód, lecz o jedną z najbardziej tajemniczych i najmniej poznanych chorób serca, jaką jest kardiomiopatia takotsubo.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (58)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alexpark

  0

  Piekny chlopiec i jaki madry. Chyba sie z nim ozenie.

 • hegemon123

  Oceniono 2 razy 0

  No i gucio! BRAWO.

  Tylko za ten krzyż na szyi, lewacy będą Tobą gardzić. Ale nie przejmuj się i dalej do przodu!

 • Robert Borgart

  Oceniono 22 razy -10

  Postanowił zostać kardiologiem - a co to za jeden -Pytanie kim mają zostać ci którzy nie dostali się na Uniwersytet Medyczny np: w zeszłym roku na ŚUMie było około 27 kandydatów na jedno miejsce z czego co najmniej 20 mogłoby zostać lekarzami po skończonych studiach różnych specjalności wszak nie mamy ich za dużo a kolejki do specjalisty rosną a kadra się starzeje. Sam też mogłem nim być ale moje marzenia w tej dziedzinie zniszczyła 8 klasowa szkoła podstawowa którą z powrotem chce wprowadzić PiS z ministrem Zalewską.

 • adstr

  Oceniono 17 razy -11

  Młody profesor kardiolog, a już tłuścioszek się z niego robi. Zły wzór dla pacjentów. Jeśli przytyje jeszcze 10kg to nadal będzie zalecał redukcję masy ciała? Mam nadzieję, że chociaż nie pali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX