Powrót do randkowania bywa trudny i zaskakujący

Powrót do randkowania bywa trudny i zaskakujący (fot. Shutterstock)

społeczeństwo

"Matka mojego chłopaka przestrzegała go przede mną. Mówiła: Skoro raz się rozwiodła, zrobi to po raz kolejny"

Gdy po latach spędzonych w związku wraca się do randkowania, można doznać szoku. Zwłaszcza że świat nie jest już taki sam jak kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (214)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 2uboot2

  Oceniono 4 razy 4

  Nie ma to jak siedzieć przy stole i podpierać głowę rękami. Brakuje, żeby obydwoje wpatrywali się w swoje smartphony .

 • adashofman1

  Oceniono 36 razy 4

  Że ludziom się po czterdziestce i rozwodzie jeszcze się chce bawić w takie pierdy...

 • six_a

  Oceniono 15 razy 3

  jak wy wszyscy żyliście przed małżeństwem, skoro po nim jest jakaś tragedia i kompletna pustka i trzeba znowu "nauczyć się żyć" jprdl.

 • druga_wieza

  Oceniono 3 razy 3

  A propos nagłówka z głównej strony:
  CO WOLISZ?
  Żeby syn zadawał się z rozwódką, czy z panną?

 • maxxim3000

  Oceniono 2 razy 2

  "Seksuolożka" dlaczego nie seksuolog a jak jest baba co kieruje samochodem? Kierowniczka czy kierownicolozka?

 • maaac

  Oceniono 6 razy 2

  Jak nie raz powtarzałem kobieta niezależna to taka której nie zależy. By stworzyć związek obu stronom musi zależeć. By zależało obie strony muszą czuć że bez drugiej są niepełne. Nie mogą być niezależne.

 • 6565q

  Oceniono 4 razy 2

  Po rozwodzie na początku to tragedia ale po roku czy dwóch nabiera si takiego hartu i coś w rodzaju tonacji w moim przypadku rozwód mnie zahartował i w dugim małżeństwie uniknąłem wielu błędów.

 • elbertson

  Oceniono 1 raz 1

  pikuś - kochanek żony zajezdzał do teściów, tesciowa podejmowała kolacją a później żona ,, uczyła" się do rana z nim i wracała o 8 rano, ja siedziałem z dwuletnim synem, gostek był żonaty z dwójką dzieci.
  O czym teściowie oczywiście wiedzieli, syn kolegi teścia.
  Nie macie pojecia do czego jest zdolna nienawidząca teściowa.
  Teraz mnie to wali ale życie spieprzyłem sobie dokumentnie.

 • joanelle

  Oceniono 19 razy 1

  "Zdarzyło się, że po fajnym spotkaniu dziewczyna po prostu przestawała się do mnie odzywać i reagować na moje wiadomości bez podania przyczyny" - szanownemu księciu najwyraźniej nie przyszło do głowy, że spotkanie mogło być fajne tylko dla niego...

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 13 razy 1

  I sobie pogadały. Dziennikarko-loszka i seksuo-loszka. Na podstawie kilku mniej lub bardziej zmyślonych historyjek.

 • P W

  0

  "Taka strategia jest jak najbardziej w porządku - mówi Patrycja Wonatowska." - To ja przyjmę strategię, że na początku pominę mój wiek i podam 10 lat mniej, dodam sobie 10 cm, odejmę 10kg wagi i ściemnię, że zarabiam 10 tyś/m-c ... Jak nabiorę zaufania, to powiem prawdę. W porządku strategia.

 • koza_oddam

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież to reklama aplikacji randkowych, cały artykuł to bzdura i fake. Sam druga żonę poznałem w realu, na imprezie u znajomych. Do głowy mi nie przyszło korzystać z aplikacji randkowych.

 • vento_p

  Oceniono 6 razy 0

  po co się rozwodzić? Jeśli mąź ma kochankę, niech ma. Co to komu przeszkadza? Żona będzie mieć mniej obowiązków, wybzykany facet jest spokojnieszy
  Warunek nie traci majątku na dziwki. Dziwka czy kochanka na stałe funkcjonowała w wielu kuluturach, w Chinach pierwsza żona to nawet ją wybierała.

 • bamshe

  Oceniono 2 razy 0

  e tam. Ja zone nakrylem i wnioslem o rozwod. Zyje szczesliwy, niskiej samooceny nei zauwazono. Z czasem okazuje sie ze wiecej traci osoba ktora zdradzala. I bardzo dobrze karma wraca :D

 • occam

  Oceniono 4 razy 0

  Opatrzenie tego tekstu zdjęciami po 10mb (20+Mpix) to szczyt geniuszu :/

 • dejtrejder

  Oceniono 24 razy 0

  Kobietom rozwód się po prostu opłaca. Zlikwidować alimenty to automatycznie zmaleje ilość pozwów rozwodowych składanych przez kobiety. Alimenty na byłą partnerkę po rozwodzie to zwykły skandal i bezprawie. Nie słyszałem, żeby jakaś kobieta po rozwodzie miała zasądzone alimenty na byłego męża. Mimo, że sama odeszła bo sobie gacha znalazła na boku. Alimenty na dzieci natomiast powinien płacić kochanek żony.

 • lewica_os

  Oceniono 9 razy -1

  Odkrywcze, zresztą mężatki to też nie są cnotki.... Taki świat, liczy się ja tu i teraz. Jak kobieta zapisuje się świadomie na tindera, wiedząc o co chodzi a później zdziwiona? Polecam dla niewyżytych polecam Zbiornik i realne pary.

 • wasaty_janusz

  Oceniono 4 razy -2

  Problemy pierwszego swiata 😱

 • adamtomasz

  Oceniono 2 razy -2

  mmm

 • pamejudd

  Oceniono 15 razy -3

  Laski szukające partnera w internetach to z reguły odpady rynku matrymonialno-towarzyskiego. Polecam zachowanie ostrożności daleko posuniętej...

 • jurakuz

  Oceniono 16 razy -6

  i bardzo dobrze.
  rozwódki mają skrzywioną psychikę

 • wqcyzx

  Oceniono 18 razy -6

  Czy ukończenie "Polskiej Szkoły Reportażu" z automatu oznacza umiejętność pisania fantastyki takiej jak powyższy "artykuł"? Pełno tego na Gejzecie.

 • michus00

  Oceniono 9 razy -7

  "Według danych GUS liczba rozwodów w Polsce od 1980 r. systematycznie rośnie. 39 lat temu było ich niecałe 40 tys., w 2016 r. - już ok. 65 tys."

  To są liczby rozwodów na rok czy od 1980 do 2016 liczba rozwodów w Polsce wzrosła z 40 tys. do 65 tys. ? Nie ma to jak precyzja wypowiedzi podając dane statystyczne. Gratuluję "dziennikarzom" statystom.

 • pab13

  Oceniono 33 razy -7

  Ja w dniu rozwodu byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. Nigdy więcej, to absolutny przeżytek.
  Żadnych ślubów czy wychodzenia za mąż.
  Nie ma to jak wolność i niezależność.
  Tylko idiota wierzy w durną instytucję typu małżeństwo, przy pomocy której państwo czy kościoły sterują obywatelami.
  Zasadniczo, temat dotyczy głównie nisko wykształconych warstw społecznych.

 • kempara.wanda

  Oceniono 9 razy -9

  Po co takie bzdury opowiadać,każdy ma wolną wolę ,a nie bo ten,czy tamten,nie macie innych tematów.Szkoda czasu na takie rozlazłe treści.

 • fafik.laciaty

  Oceniono 24 razy -10

  Ja bardzo mocno odradzam związki z ludźmi po rozwodach. Czemu? Bo po pierwsze, jeżeli ta osoba była kimś fajnym i wartościowym, to raczej do rozwodu by nie doszło. Nie zawsze rozwód to wina tylko jednej strony - dość często obie mają za uszami. Po drugie - zapewne usłyszymy, mąż ją bił albo żona zdradzała, ale nie wiemy czy to prawda. Równie dobrze, to ta osoba, z którą się spotykamy mogła być tą złą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX