Dyrygentka Basia Wąsiewicz i chór Sienna Gospel Young

Dyrygentka Basia Wąsiewicz i chór Sienna Gospel Young (fot. gazeta.pl)

Dyrygentka chóru gospel: "Nigdy nie powiedziałam dziecku, żeby nie śpiewało, że nie umie tego robić"

- Są dyrygenci, dla których celem jest prowadzenie chóru w filharmonii. A moim największym sukcesem zawodowym są dzieci, które wychodzą na scenę, są uśmiechnięte, pewne siebie, radosne - mówi dyrygentka Basia Wąsiewicz. Od 11 lat w każdy piątek prowadzi próby dziecięcego chóru Sienna Gospel Young.

 .

Komentarze (48)
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 9 razy 5

  Jestem autorem zminusowanego na sam dól postu. Dopiero teraz obejrzałem cały materiał, poszperałem też w internecie o samym zespole, a raczej o jego "dorosłej" części i przyznaję - ZMYLIŁ mnie tytuł, którym jest wyrwany z kontekstu fragment wypowiedzi pani Wąsiewicz. Więc zwracam pani Basi honor i przepraszam, bo faktycznie porównanie Sienna Gospel do Arki Noego, to jak porównanie dnia do nocy. No i oczywiście życzę powodzenia. :-))

 • 1p.3.15

  Oceniono 6 razy 4

  I bardzo dobrze. Wspomnienia z dzieciństwa kształtują na cale życie. Gratulacje.

 • adam.c.54

  Oceniono 6 razy 4

  WSPANIALA sprawa !!!

 • Margaret

  Oceniono 2 razy 2

  należy mówić prawdę , teraz młode pokolenia wyrastają w fałszywym przekonaniu o swojej "wyjątkowości"...boleśniejsze będą rozczarowania na drodze życia poza tym fajnie jest gromadzić się aby pomuzykować

 • dust-in-the-wind

  Oceniono 6 razy 2

  no, w kościele katolickim, a szczególnie w Polsce trzeba na kolanach, pokornie, ponuro, "moja wina" całować po łapach kler a w USA - wierni radośnie spiewają a nawet tańczą, klaszczą. Tu nawet płaczące dziecko przeszkadza. I kolana koboit - w tym miejscu przypominam kuriozalny "regulamin" wymyślony przez klechę w Białymstoku.

 • kobietawpodrozy

  Oceniono 3 razy 1

  Pozdrawiam serdecznie Pania Basie i jej cudne dzieciaki! O to wlasni chodzi - o radosc, zadowolenie i mile spedzony czas. Nie kazdy bedzie muzykiem, ale kazdy bedzie mial cudowne wspomnienia i wieksza wiare w siebie. Moja corka jest w dwoch chorach, oraz wraz ze swoim bratem regularnie wystepuja w przedstawieniach Musical Theatre i uwielbiaja przedstawienia Broadway. Zadne z nich nie jest specjalnie uzdolnione muzycznie czy wokalnie ale maja pasje, ktora przynosi im mase radosci.

 • 0roman0

  Oceniono 1 raz 1

  Pamiętam jak ok 30 lat temu w tv często pokazywano włoski chór dziecięcy. Picolo ... (coś tam). Już wtedy podskakujące dzieciaki były czymś niezwykłym. Dobrze że dzieci robią coś więcej od siedzenia przed kompem ale podniecać specjalnie tez nie ma się czym. To już było. Poza tym gospel jakoś do mnie nie przemawia. Ale to tylko moje zdanie.

 • tk101010

  Oceniono 3 razy 1

  W kościele protestanckim naprawdę wiele się dzieje, tam jest życie!! Szkoda, że większość rodaków przyjmuje propagandę, że wszystko co nie firmuje ksiądz jest niebezpieczne. Życzę zespołowi dużo frajdy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX