Panią Basię w ''Uchu Prezesa'' gra Iza Dąbrowska

Panią Basię w ''Uchu Prezesa'' gra Iza Dąbrowska (fot. kadr z serialu ''Ucho Prezesa'' / YouTube.com)

ludzie

On mówi do niej "Basieńko", ona do niego "szefie". Kim jest Barbara Skrzypek, wieloletnia sekretarka Jarosława Kaczyńskiego?

Dba o dobre samopoczucie wodza, chroni przed wizytami natrętów i koi skołatane nerwy ciepłą herbatą - oto "pani Basia" z "Ucha Prezesa", fikcyjna postać stworzona na potrzeby serialu satyrycznego. W satyrze, jak w bajce, zawsze tkwi jednak ziarnko prawdy. W rzeczywistości u boku Jarosława Kaczyńskiego, od prawie trzech dekad, trwa wiernie jej imienniczka.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (47)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • stanislaw.sk

  0

  Dlaczego artykuł o p. B.Skrzypek - sekretarce biura prezesa PiS - jest uzupełniany zdjęciami serialu "Ucho prezesa"? Ktoś pomylił fikcję filmową z rzeczywistością albo ma chęć samodzielnie "ukraść Księżyc"?

 • bursz

  0

  Zdjęcia z ucha prezesa? Słabiutko

 • lubella69

  Oceniono 6 razy 0

  W imieniu narodu polskiego proszę o opublikowanie listy osób, które zmieniły po 1920 roku nazwisko na polskie. Proszę o podanie prawdziwego nazwiska ojca i proszę o posługiwanie się nim. Wasze postraszanie netykietą wsadźcie sobie w an.us. Polska nie jest Judeopolonią i nie będzie, nawet jąkała tego nie przewali.

 • table99

  Oceniono 7 razy -3

  gazeta:"Z panią Barbarą Skrzypek, mimo wielokrotnych prób, nie udało się skontaktować."

  hahah..olala was i pani Basia..hahahah..spieprzajcie dziady..hahhaha

 • smiki48

  Oceniono 7 razy -5

  Przez 12 godzin GW nie wiedziała co pisać o sytuacji w Holandii. W końcu coś napisali ale zabronili komentowania. Zgłupieli do reszty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX