Zakląłeś mnie w dotyk, zmieniłeś mnie w dotyk...

Zakląłeś mnie w dotyk, zmieniłeś mnie w dotyk... (fot. Shutterstock.com)

wywiad gazeta.pl

Kancersutra - sztuka miłości w chorobie nowotworowej. ''Dotyk ma cudowne właściwości, goi rany na duszy i ciele''

"Kancersutra", akcja fundacji Rak'n'Roll, pokazała, że nowotwór nie musi oznaczać końca życia intymnego. Jak choroba wpływa nie tylko na seks, ale na związek? Jak walczyć o miłość, kiedy walczy się też o życie? - zapytaliśmy dr n. med. Mariolę Kosowicz, psycholożkę kliniczną, psychoterapeutkę, szefową Poradni Psychoonkologii w Centrum Onkologii w Warszawie.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (67)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ktosmadrzejszy

  Oceniono 53 razy -31

  Won ze wszystkimi seksistowskimi kampaniami koncentrujacymi sie tylko na jednej płci! Wyjątek od tej reguły moga stanowić kampanie zwiazane z konkretnymi narządami - ale fundusze musza byc zbierane do jednego worka i równo dzielone!

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 99 razy -69

  P...e o Chopinie. Uskutecznianie przykładania rzeczywistości realnej do spraw przekraczających codzienność.
  Pisze wyleczony, który stracił wielu przyjaciół danych mu poznać na bardzo krótką chwilę. Cóż, nawet ten mój komentarz i tak nie ma większego sensu, bo nie da się opisywać rzeczy tak ulotnych, tak trudnych emocjonalnie, tak niepowtarzalnie jednostkowych.
  Oprócz terapeutów proponuję jeszcze zaoferować kilka ubezpieczeń i poradników a nuż ktoś kupi, lecz gwarantuję, że w tych chwilach nikt i nic oprócz samym sobie nie wytłumaczycie, nie zrozumiecie, nie poczujecie.

 • kozieradka2012

  Oceniono 122 razy -100

  Emocjonalna hipokryzja i ciągłe poczucie winy to podobno smutne dziedzictwo religii, a ten pan od Marysi był po prostu szczery do bólu i asertywny. To niedobrze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX