Piotr Piątkowski, dżokej

Piotr Piątkowski, dżokej (fot. Gazeta.pl)

bohater dnia codziennego

Czy dżokej to zawód, który wymaga wyrzeczeń? Zaglądamy za kulisy wyścigów konnych

Piotr Piątkowski od ponad trzydziestu lat jest dżokejem. Na swoim koncie ma ponad 1300 wygranych gonitw, pracował w Polsce, Austrii i Niemczech, obecnie mieszka i pracuje na terenie wyścigów. - Żeby być dobrym dżokejem, trzeba kochać konie, nie można się ich bać i nie można liczyć na to, że się będzie bogatym sportowcem - mówi w reportażu. To pierwszy z naszych zwykłych-niezwykłych bohaterów.

Świat mediów kreci się wokół celebrytów. Wiemy, z kim się spotykają, co robią, co lubią, gdzie chodzą.... Ale czy tylko ich życie jest interesujące? Uważamy, że życie ludzi, których codziennie mijamy na ulicach, jest nie mniej ciekawe i również może dać nam wiele inspiracji. Rozpoczynamy cykl, w którym przybliżymy sylwetki wybranych bohaterów, aby pokazać kim są, co myślą, o czym marzą, gdzie pracują. Poznacie dobre i złe strony profesji, które wykonują, zobaczycie, jak wygląda wiele zawodów "od kuchni".

Jeśli znacie inspirujących ludzi z Warszawy i okolic, którzy chcieliby wystąpić w naszym programie piszcie do nas na: otzycie@agora.pl

 

Komentarze (17)
Zaloguj się
 • xiv

  Oceniono 46 razy 44

  Nie jestem fanem filmików w gazeta.pl, ale ten akurat polecam.

 • jacmaj79

  Oceniono 42 razy 40

  fajny film. szoda ze taki krótki

 • radovan.schwarz

  Oceniono 43 razy 37

  Piękne. Można robić "dobre dziennikarstwo" ? Można. Bez nienawiści, bez szczucia, bez ciągłego opowiadania jacy Polacy są straszni? Oby tak dalej.

 • draconessa

  Oceniono 32 razy 32

  Normalny, skromny czlowiek. Przyjemnie bylo obejrzec.

 • t-rex09

  Oceniono 31 razy 25

  Szkoda, że tak krótko. Piotrek mógłby opowiedzieć tyle historii... Jego brata zakatowała Milicja, w życiu miał ciężko a mimo to to niesamowity człowiek. Trzymaj się Piotrek!!!

 • anna.dyk-bober

  Oceniono 27 razy 23

  Bardzo mi się podobało. To świetne, oglądać prawdziwe życie wartościowych, pozytywnych ludzi. Chcę aby zło było z dala ode mnie, jeśli już musi istnieć. Nie chcę patrzeć na zło.

 • cezar85

  Oceniono 19 razy 17

  z celebrytami jest jak z reklamami

  dzięki nim wiem czego nie kupować

 • juu-sti

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo pozytywny film

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX