Sharon Tate

Sharon Tate (fot. Alan Pappé / CC BY-SA 2.0)

społeczeństwo

"Ta zbrodnia wszystko zmieniła. To już nie był ten sam taniec, te same prochy i to samo pieprz*nie"

To, co wydarzyło się w nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku w domu przy Cielo Drive w Beverly Hills, zmieniło życie mieszkańców Hollywood. W mekce show-biznesu zapanował wielki strach, po tym jak "rodzina" Charlesa Mansona zamordowała pięć osób, w tym żonę Romana Polańskiego, aktorkę Sharon Tate, która była w ósmym miesiącu ciąży. Wydawało się, że o sprawie powiedziano już wszystko, jednak dziennikarze Tom O'Neill i Dan Piepenbring dotarli do nowych faktów, które przedstawiają w książce "Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood".
Wr�� do artyku�u
Komentarze (106)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • andrzejbak

  Oceniono 21 razy -1

  Czytacie historyjki z przeszłości a tam w Los Angeles u filmowców takie szambo wybija od 2 lat że jak zaśmierdziało na ostatniej gali Oskarowej to prawie wszyscy teraz wstydzą się przyznać że na niej byli. No cóż bezpieczniej dziennikarzom pisać o tym co było zwłaszcza że ofiara do bicia jest już wyznaczona od kilkudziesięciu lat zaś o tym co się tam teraz dzieje przeczytamy pewnie po bezpiecznym okresie 20 lat czyli zostaniemy potraktowani nieświeżymi lukrowanymi babeczkami. Radził bym się odważnym przyjrzeć temu co się tam dzieje bo są już artystyczne i towarzyskie "trupy" których gnijące łapska sięgają do Europy i Polski.

 • pedro.666

  Oceniono 53 razy -1

  Poszedł z fotografem, żeby mu strzelił fotki na miejscu, gdzie zabito mu żonę w ciąży? No cóż, dziś by sobie sam strzelił parę selfików i wrzucił na insta. Życie stało się prostsze.

 • tambourine_woman

  Oceniono 29 razy -3

  "Roman to popapraniec" - wiemy to. Ale to ma związek ze zbrodnią tylko taki, że tym bardziej żal Sharon Tate - i przed swoją straszną śmiercią nie miała tak lekkiego życia, jak mogłoby się wydawać.

 • zuuuraw

  Oceniono 25 razy -9

  Co trzeba mieć w głowie, żeby wracając do domu, na miejsce okrutnej zbrodni, gdzie rozpłatano nożem brzuch jego ciężarnej żony, zabierać ze sobą fotografa i robić sobie foty z miejscem zbrodni w tle !?! To że był szurnięty i zboczony to wiedziałam, ale że aż tak bezgranicznie cyniczny ?

 • tade-k53

  Oceniono 32 razy -26

  To były czasy gdy Sobór Watykański II dał zielone światło Lucyferowi. Dlatego owoce soboru to samo zło.

 • smurfmadrala

  Oceniono 39 razy -27

  Hipisowska plaga,mutuje jak nowotwór, daje przerzuty, zabija cywilizację Zachodu.

 • ax-les-thermes

  Oceniono 34 razy -30

  Mrozona herbata???? Ice tea jest po prostu zwyklym chlodnym napojem w puszkach o kilku roznych smakach produkowanym przez Lipton. Google translation ain't always accurate one. Daaaaaaaaaaaaaaa.

 • bjern

  Oceniono 55 razy -35

  To oczywiste, że Polański to potwór. Miał 44 lata gdy zgwałcił 13-latke. Demon.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX