Mężczyźni, którzy unikają seksu

Mężczyźni, którzy unikają seksu (Rys. Shutterstock)

Dlaczego mężczyźni nie chcą uprawiać seksu? "Część z nich to tzw. waginosceptycy"

Kiedyś to kobiety "bolała głowa". Dziś mężczyźni unikają seksu. Dlaczego i co można z tym zrobić - wyjaśnia Andrzej Gryżewski, seksuolog i psychoterapeuta.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (58)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • druga_wieza

  Oceniono 8 razy 0

  Straszne bzdury

 • mariner4

  Oceniono 7 razy -1

  Może po prostu za drogo? Nie warto robić za chodzący bankomat. Jednorazowy płatny sex jest tańszy od abonamentu. A panie? Mogą sobie kupić wibrator. To są manowce feminizmu.

 • e2rdy

  Oceniono 2 razy -2

  Lepiej być gejem. Nie ma różnic płci, wiadomo jak"to" robić aby było najprzyjemniej. Ponieważ w takim związku nie ma kobiety, jest przyzwolenie na otwarte związki i seks z innymi. Męski seks lepiej się sprawdza bo - z uwagi na wspomniany brak różnic płciowych - obaj wiedzą czego im trzeba i co wolno. A tak to męcz się z kobietą która inaczej patrzy na seks, świat i nawet pornole jej nie kręcą bo ma inaczej skonstruowany mózg.

 • losiu4

  Oceniono 6 razy -2

  podobna sytuacja już była i to dawno. Za CK Najjaśniejszego. Wtedy niektóre chłopy biorąc panienkę do łóżka w celu wiadomo jakim wymagali od tejże panienki własnoręcznego napisania oświadczenia że ona sama tego chce i nie ma nic przeciw temu co się stanie. A inne chłopy po prostu machały ręką na taki "interes" z panienkami :)

  Pozdrawiam

  Losiu

 • kasiapanowie

  Oceniono 12 razy -2

  Bo czytali Wyborczą pewnie część z nich Gazetę i jej kapiszony

 • albrecht_kalba

  Oceniono 8 razy -2

  Komentarze były nie po linii partyjnej, to się je usunęło.
  Tyle krzyku o wolności słowa, a tymczasem wart Pac pałaca.

 • losiu4

  Oceniono 15 razy -3

  a po co chłop ma se na głowę kłopoty sprowadzać? Bzyknie panienkę przy wspólnej przyjemności i zgodzie, a potem będzie miał i #me_too na głowie, i redachtorów z czerskiej a niewykluczone że i sąd który na podstawie jeno słów panienki co to się po paru latach ocknęła i stwierdza że ją zgwałcił, skaże go na pare lat pobytu w sanatorium typu Wronki

  Pozdrawiam

  Losiu

 • zagadkowy_komandos

  Oceniono 16 razy -8

  ,,Waginosceptyk"= Faggot. Czyli w języku polskim zwykłycw..., pederasta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX