Zwykli niezwykli 'Jem sercem'

Zwykli niezwykli 'Jem sercem' (gazeta.tv)

Ania nie jadła i nie piła od dwóch lat. Nawet wody. "Lekarze robili ze mnie wariatkę. Jeden zapytał: Co by się pani stało od schabowego?" #ZWYKLINIEZWYKLI

Ania Świrk doskonale pamięta ostatni normalny posiłek, który zjadła: pierś kurczaka faszerowaną suszonymi pomidorami, z mozarrellą i ryżem. Zapłaciła za niego całonocnym piekłem na SOR-rze. Potem nie zjadła i nie wypiła już nic. To było przeszło dwa lata temu.
Wróć do artykułu
Komentarze (71)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ao.a

  Oceniono 10 razy -4

  Czemu ktoś kto ma zdrowe nogi jak ta niby chora korzysta z miejsc dla niepełnosprawnych? Ja rozumiem wózek inwalidzki ale to?

 • ladne_sny

  Oceniono 22 razy -8

  jedna taka pani, żeby zwricic na siebie uwsgę, doprowadziła innych ludzi, lekarzy do okaleczenia siebie na całe życie, preparując wyniki badań. są choroby, które leczy tylko psychiatra. taka refleksja.

 • hamlet1111

  Oceniono 30 razy -14

  Mówi się, że jak Pan Bóg rozdawał rozum, to wyszło mu to najlepiej, bo każdy jest ze swojego zadowolony. Niestety to, że ta Pani jest zadowolenia ze swojego postrzegania świata i swojej choroby, nie oznacza automatycznie, że ma rację. Zanim WHO doda Pani przypadek do rejestru jednostek chorobowych jako pierwszy na świecie, to proponował bym rozpocząć wpierw terapię z dobrym psychiatrą wspomaganym przez internistę. Ludzi umysł płata różne figle i tylko spokojna terapia może pomóc.

 • stardust321

  Oceniono 21 razy -17

  Polecam triphala, jest to mieszanka trzech jagód, która pobudza perystaltykę jelit. Można ją kupić na Amazon.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX