Zwykli niezwykli 'Jem sercem'

Zwykli niezwykli 'Jem sercem' (gazeta.tv)

Ania nie jadła i nie piła od dwóch lat. Nawet wody. "Lekarze robili ze mnie wariatkę. Jeden zapytał: Co by się pani stało od schabowego?" #ZWYKLINIEZWYKLI

Ania Świrk doskonale pamięta ostatni normalny posiłek, który zjadła: pierś kurczaka faszerowaną suszonymi pomidorami, z mozarrellą i ryżem. Zapłaciła za niego całonocnym piekłem na SOR-rze. Potem nie zjadła i nie wypiła już nic. To było przeszło dwa lata temu.
Wr�� do artyku�u
Komentarze (81)
Zaloguj się
 • vald

  Oceniono 23 razy 13

  Jesteś naprawdę niezwykła. Nie wiem co napisać. Wszystko będzie banałem w tej sytuacji. Chciałbym pomóc a nie wiem jak. Są przecież instytuty naukowe , które mają kontakty z innymi na całym świecie. Nie wierzę że nie ma naukowców którzy nie chcieliby się zainteresować Twoim przypadkiem. Nie wierzę że nie ma w Polsce lekarzy którzy nie chcieliby pomóc. Mamy setki profesorów tysiące doktorów. Naprawdę nie znajdzie się którzy poświęcą swój czas, wiedzę na rozwiązanie tej niezwykłej zagadki ludzkiego życia?

 • bratjolki

  Oceniono 17 razy 11

  Kablem się odżywia? Naprawdę KABEL ma do żyły podłączony? Jak?
  Rury jesteście piszące.

  A Ance zyczylbym wpadnięcia na potrzebny trop. Na kogoś gdzieś w świecie co przeszedł jej piekło i z niego wyszedł i podzieli się potrzebna wiedzą. Pieniądze się znajdą.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 17 razy 11

  na zdjeciu w samochodzie podobna jest pani do ślicznej Majki Sikorowskiej, myślałam ze to ona
  życzę zdrowia, siły,.. jest pani mocną kobietą, będzie dobrze

 • h.a.l

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie jak nie wiecie o co chodzi to nie wypisujcie bzdetów. Moja mama była na odżywianiu poza jelitowym 13 lat. Miała wszyty cewnik na środku klatki piersiowej w główną aortę, w okolicy serca, do którego podłączała odżywkę. Tą odżywkę robiła sama w domu z różnych preparatów medycznych zapisanych przez lekarzy z kliniki w Warszawie. Podłączona była na zmianę 16 godzin i 12 godzin. I przez te 13 lat nic nie jadła i nie piła. Dlatego nie wiem, gdzie tu sensacja. Ta metoda odżywiania znana jest od kilkudziesięciu lat.

 • basikkot

  Oceniono 7 razy 5

  Jesteś dzielną i niezwykłą kobietą trzymam
  Kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze zawsze do końca trzeba mieć nadzieję pozdrawiam cieplutko 💕

 • bloodborne

  Oceniono 7 razy 5

  W Polsce nie pomogą.

 • michall1977

  Oceniono 17 razy 5

  Trzymaj się Ania. Niech Bóg Cię błogosławi
  a zdrowie niech powróci. Też mam kłopoty zdrowotne. Pozdrawiam Cię serdecznie.

 • pbattke

  Oceniono 2 razy 2

  Czytam te wasze komentarze i z podziwu wyjść nie mogę. Co za ohydne społeczeństwo... Nic dziwnego, że rządzą tu ohydni politycy, bo to właśnie przedstawiciele wasi są! Jedno przynajmniej dobre co z tej lektury wynika, brak złudzeń...

 • jerzyczek

  Oceniono 4 razy 2

  Wszystkiego, co dla ciebie dobre życzę, wrednymi się nie przejmuj oni sobie tylko szkodzą. A samochód to Warszawa? Bo mi to coś znajomego... Pozdrawiam serdecznie... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX